Hotel Paříž Praha

Hotelu Paříž Praha 11 Hotelu Paříž Praha 12 Hotelu Paříž Praha 13 Hotelu Paříž Praha 14 Hotelu Paříž Praha 15 Hotelu Paříž Praha 16 Hotelu Paříž Praha 17 Hotelu Paříž Praha 18 Hotelu Paříž Praha 19 Hotelu Paříž Praha 20 Hotelu Paříž Praha 21 Hotelu Paříž Praha 22

.Novogotická budova hotelu Paříž s výraznými secesními prvky byla postavena v roce 1904. V roce 1991 se hotel vrátil zpět do rukou rodiny Brandejsů, jejíž hoteliérská tradice trvá již více než 150 let. Privátní hotel je dnes spravován vnukem Antonína Brandejse, kterému se podařilo po rekonstrukci v roce 1998 vrátit Hotelu Paříž punc ranné secese.


Hotel Paříž v Praze má k dispozici celkem 86 pokojů, z toho devět Junior Suites a prezidentské apartmá, tzv. Royal Tower Suite. Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou linkou a hlasovou schránkou, televizí se satelitními programy, Pay TV, připojením na Internet, minibarem, trezorem a požárními hlásiči. Luxusní koupelny s vytápěnými podlahami jsou vybaveny fény, masážními sprchami, kosmetickými zrcadly, kosmetickými doplňky a župany.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-pariz@toprague.cz
Adresa: U Obecního domu 1 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Paříž Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Paříž Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 15:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Paříž ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist